Hakkımızda

Hakkımızda
  • Adres:

    Oruç Reis Mah. 18. Sk. Giyimkent Sitesi No: 21/A Esenler -İSTANBUL

  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 438 50 09
    E-Posta: info@tekinereczadeposu.com

Hakkımızda

Tekiner İlaç Deposu uluslararası alanda ilaç ve tıbbi ürün temini konusunda uzmanlaşmış bir tedarikçidir. Uzun yıllardır hizmetlerini gerçekleştiren şirketimiz küresel bir ölçeğe taşıma amacı ile kurulduktan bir kaç yıl sonra  Ecza Deposu Ruhsatı edinmiştir. Kısa sürede pazarın önemli bir parçası haline gelen Tekiner İlaç Deposu, güçlü hizmet ağı ile şu anda 6 kıtada toplam 86 ülkeye tedarik sağlamaktadır.

Tekiner İlaç Deposu’ un şu anda tedariğini sağladığı ve her geçen gün genişleyen markalı ve jenerik ürün yelpazesi, şirketin her gün, uygun ilaç tedavisi imkanlarından yoksun çok sayıda insana ulaşabilmesini sağlamaktadır. Tekiner İlaç Deposu, diğer bir değişle, tüm dünyada sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaya aktif olarak katkıda bulunmaktadır. Tekiner Ecza Deposu geniş tedarikçi ağı ve tedarik etkinliğiyle dünyadaki tüm ecza ürünlerini temin edebilmektedir.

Kuruluşundan bu yana Tekiner İlaç Deposu, güvenilir ve yüksek kalitede tedarik zinciri oluşturabilmek gayesiyle her bakımdan yetkinlik ve yeterliliğini artırmakta olup, böylece tedarik, depolama ve nakliye ile ilgili etkin çözümler sunmakta ve uygulamaktadır. Hem markalı hem de jenerik tıbbi ilaçların tedariği konusundaki birikimine dayanarak, Tekiner İlaç Deposu sahip olduğu geniş kapsamlı ilaç portföyü, GDP kurallarına tam uyumlu sistemi ve tedarik zinciri ile müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmektedir.